All the Things… New York Jazz and More

Exploring New York City and Brooklyn jazz scene

Ei tea, kuna ma koju tulen…

with 2 comments

DSCN0825Hmm.. ei tea, kas mind on tabanud seagripp või mis.. Päriselt ka, haige olen. Ja kes oleks osanud arvata, tekkinud ka kerge igatsus Eesti järele. Vaatan YouTube’st Eesti videosid ja mõtisklen selle üle, kuidas eestlased ikkagi täiesti omamoodi rahvas on. Tõesti kummaline, ühtäkki on mul kiusatus hakata facebookis ühinema gruppidega nagu Estonia kicks ass jne 😀 Kujutan ette, kui chill oleks kusagil botaanikaaias augustiõhtul veini juua… Või järves ujumas käia. Ja metsas mustikaid korjata… Jazzist on kah suht kõrini juba, kaua viitsib seda kuulata :D.

Jubedalt jubedalt palavaks on läinud. Päris ohtlik on aga ilma jakita kodust lahkuda, sest siseruumides ja metroovagunites on jäine air-conditioning.

Written by Ines

July 29, 2009 at 3:03 pm

2 Responses

Subscribe to comments with RSS.

 1. Jah, see mustika-värk on ülikõva. Tulin just ise metsast, kus korjasingi terve liitri mustikaid. Aga loomulikult käsu peale, sest oli vaja teha mustikakooki ja keegi ei viitsinud turule minna. Pealegi on mets kohe siinsamas (ikkagi Tallinn!).

  Oli väga lahe üritus. Eriti põnevaks tegi asja pidev puugi-oht ja sääskede laksimine. Seeni polnud kusjuures üldse näha. aga täna juba oli -bussipeatuses oli rohu sees hunnik puravikke.

  Mis tuletab omakorda meelde õndsaid tartu-aegu, kui maamõõtjast sõber koduteel heki alt mingeid riisikaid leidis ja milline õnn oli neid õliga praadida (see oli ka meie ainus söök sel õhtul). Paar päeva hiljem tõid tuttavad tüdrukud meile pisut kartuleid…

  Asjadest

  August 3, 2009 at 4:05 pm

  • oioi, mustikad, puravikud ja värsked kartulid… see kõlab küll hästi 🙂

   Ines

   August 3, 2009 at 8:59 pm


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: