All the Things… New York Jazz and More

Exploring New York City and Brooklyn jazz scene

Ilmad on jahedaks läinud

with 2 comments

Bedford av taco cart

Mexican street food on Bedford Av - Summer never ends

Kuidagi järsku saabus, aga käes ongi september – päris jahe on siin viimased paar päeva, eriti õhtuti. Olen natuke väsinud töötamisest. Või siis tegelikult, rohkem sellest, mis ma pärast tööd teen. Kipun alati kuhugi sattuma ja jõuan siis jube hilja koju lõpuks. Siin on nimelt jälle väga intensiivne hooaeg alanud, nii palju asju toimub – suvel oli selles mõttes tunduvalt rahulikum. Nüüd tuleb jälle nii paljude inimestega suhelda ja tutvuda 😀

Ükspäev tulid restorani eestlased – sõid ja jõid eriti korralikult ja jätsid üle 25%-lise jootraha – arvatavasti eestikeelse teeninduse eest 😀 Mul pole nii meeldivat lauda veel kunagi olnud. Eestlased on nii toredad – eriti välismaal!

Written by Ines

September 10, 2009 at 5:05 pm

2 Responses

Subscribe to comments with RSS.

 1. Asi vist on selles, et välismaal on kõik need eestlased, kes on leidnud valgustatuse. Millise valgustatuse? tahad sa nüüd teada. Eks ikka sellesama, millest kõik Eesti superdiivad oma memuaarides ja ajakirjanduses räägivad. Et maailmas on elu palju vabam ja avaram, inimesed naeratavad ja kõik on lahked. Et pole seda eestlaslikku kiusu ja läppunud konnatiiki. No ja selline teadmine teebki ju õnnelikuks? Eriti veel, kui oledki parasjagu välismaal.

  Aga muidugi on sellel asjal ka teine ots. Seda otsa esindavad Forselius ja Juhan Liiv. Mõlemad mehed püüdsid teha, mis teha annab, et oma kidedaid, joomarlikke ja kõlvatuid kaasmaalasi ülevamate väärtuste poole juhtida.

  Kuigi nad oleks võinud kah kuhugi mõnusasse kohta emigreeruda ja memuaare kirjutada. Aga võta näpust! Juhan liiv läkski pärast täitsa hulluks -ega selline asi tervisele hästi ei mõju. Ja Forselius läks laevaga põhja…

  Asjadest

  September 11, 2009 at 2:15 am

 2. Haa, ma naersin pooleks sinu kommentaari lugedes 😀 Päris hea point ka muidugi, ei oskagi kohe midagi öelda 😀

  Ines

  September 12, 2009 at 3:01 am


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: