All the Things… New York Jazz and More

Blog of a jazz enthusiast

Käisin MoMAs

with 2 comments

vG Starry Night

vG Starry Night

Reede on see õige päev Museum of Modern Art jaoks, sest siis on see tasuta. Päris tore oli, ehkki paljud maalid, mis oleksid pidanud seal olema, olid vist kusagile mujale välja laenatud… Siiski. Mu lemmik sellest, mis ma nägin, oli vist Henri Matisse. Igatahes. Lahe muuseum. Pärast käisime sõbraga East kahekümnendadatel (Lexington Ave) piirkonnas, mis on täis india restorane. Sõime ühes eriti populaarses neist – pidi ukse taga järjekorras ootama, enne kui mõni laud vabanes. Aga hullult hea söök oli ka. Ja täitsa odav sealjuures ;).

Pärast ma avastasin koduteel ühe super laheda indie rock bändi. Aitab kah jazzist, vahelduseks peaks midagi muud tegema nüüd – New Yorgis on tegelikult ju nii palju muud head kraami ;). Peaks vist ikka ooperis ka ära käima siin varsti. Ja mõnes klubis ka 😉 Jee, disko.

Written by Ines

October 3, 2009 at 10:25 am

2 Responses

Subscribe to comments with RSS.

 1. 8-ndal augustil esineb Uue maailma Seltsimajas väga jube bänd. Selleks on Sensatsiooniline tartu Kevadbänd http://www.hot.ee/kevadband/. Kuigi esinemiseks on seda ikkagi pisut liiga optimistlik kutsuda, sest nad ei suuda toota kvaliteetset muusikateenust vaid pigem häbistavad muusikat ja devalveerivad oma nn loominguga muusikute niigi kesist mainet.

  Kuid neil on ka mõned plussid. Esiteks see, et enamik nimetatud muusikalise kollektiivi liikmeid on doktorandid ja teiseks see, et nad on Tartust. Tartu aga on koht, kus hoitakse elus meie kalli isamaa viimaseid püsiväärtuseid: rahavaba tarkust, autonoomset maailmapilti, ilma eesmärgita kunstitegemist, häbivaba vaesust, sotsiaalseid piire ületavat suhtlust ja muid selliseid asju millest kellegil enam aimugi pole.

  Kusjuures see Maria oskab isegi laulda…-kuigi päris kindel ei või olla, sest ma ei erista halba laulu heast.

  Asjadest

  October 3, 2009 at 5:53 pm

 2. Pidasin silmas 8ndat oktoobrit. Ei teagi, mis see august asjasse puutus?

  Asjadest

  October 3, 2009 at 5:54 pm


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: