All the Things… New York Jazz and More

Blog of a jazz enthusiast

Tony Scherr Trio @ Jalopy

with 3 comments

Tony Scherr trio @ Jalopy

Tony Scherr trio @ Jalopy

Have been planning to go for months (ever since I met Tony Scherr @ the Village Vanguard, when he was playing – double bass-  with Bill Frisell trio in May) So now I finally got to go – it was amazing! Tony Scherr, guitar and vocals, Anton Fier on drums, Rob Jost on bass.  That trio is one of the hidden gems in New York music scene, definitely. Something about Tony Scherr’s voice reminded me of Nick Drake, the way it transports you into a whole another intimate universe.  Even though his style is otherwise quite different. And what an incredibly unique guitar player (well, he’s originally known as a bass player)! No fancy scales, I bet he never took a guitar lesson in his life – and he doesn’t really need one!  It was all pure music. I loved it! One of my favorite concerts I’ve heard here so far 😀

Well and it’s pretty much a Monday night regular @ Jalopy – a really nice venue in Red Hook/Cobble Hill, Brooklyn. I wonder if it is as good every time!

Written by Ines

October 6, 2009 at 2:54 am

3 Responses

Subscribe to comments with RSS.

 1. Muusika kuulamine on nagu sajava lume vaatamine.

  Ükskord,kui ma olin kuskil täiesti arusaamatus kohas -keset mingit lagedat põldu ja lepavõsa -hakkas lund sadama. Alguses nagu ei viitsinudki sellesse süveneda, et mis see lumi ka ära ei ole, eks. Aga siis märkasin, et tegelt on päris harmooniline. Et on teatud rütm ja iseloom -ja mingi loogiline liikumine. Ja et see inspireerib ja aktiveerib mõistust ja hinge -KUI aktiveerib (selles ei või kunagi kindel olla, kas aktiveerib, sest näiteks kunstinäituste külastamise ajal pole ma kunagi aru saanud, kas tegemist ON elamusega või mingi autosugessiooniga. Inimesi vaadates tundub, et on elamus, aga kui olukorda loogiliselt hinnata, siis näib see täiesti võimatu olevat. Ja mis on üldse elamus? Juhmile kunstiihalejale tundub juba tavalise värvipurgi nägemine elumuutva elamusena -normaalsele raasiku noorele, aga on elamus oma bemariga mööda külateed 120-ga kihutamine. Ja ma ei teagi kummal on õigus…).

  Asjadest

  October 6, 2009 at 4:25 am

 2. Ja isegi kui aktiveerib -mis sa oma aktiveeritud mõistuse ja hingega siis peale hakkad? Varem või hiljem jõuad sa kuhugi poodi ja ostad pudeli fantat ja pätsi saia. Ja sööd need poe taga vauh-vauh ära. Sest kõht läks vahepeal tühjaks.

  Kui kõht on tühi, siis on kunstielamusest täitsa savi.

  Ja mis veel huvitavam -näiteks soomes on olemas selliseid piirkondi, kus on nii rahulik ja igav, et just seesama poekülastus ongi päeva tipphetk ja kõige põnevam sündmus. Juba poele lähenedes kuuled kõrvus justnagu esimesi saksofoni helisid…

  Ausalt.

  Asjadest

  October 6, 2009 at 4:30 am

 3. Seekord on kommentaarid küll huvitavamad kui põhitekst. Tänud, Asjadest. Sobib hästi sissejuhatuseks töö- ja murederohkele päevale!!

  Inga

  October 7, 2009 at 2:18 am


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: