All the Things… New York Jazz and More

Blog of a jazz enthusiast

Kodutuna New Yorgis – päris põnev

with one comment

Prospect Park

Prospect Park

Elu ilma oma koduta on üldiselt kulgenud seni täitsa sujuvalt. Oleks teadnud, poleks hakanud vaeva nägemagi toa üürimisega siin kogu see aeg :D. Polegi nii raske leida toredaid abivalmis inimesi, kes on nõus mu enda poole diivani peale paariks päevaks ära majutama :), ehkki vaba külalistemaja tagahoovis kellegil siin linnas just pakkuda ei ole. Igatahes on mul kahe korteri võtmed korraga taskus praegu. Koht, kus ma viimased paar päeva elanud olen, asub Prospect Park’ist täpselt üle tee, vaatega pargile. Söögi üle kah ei saa kurta, hommikusöögiks pakuti toasti kitsejuustu ja pohlamoosiga 😀 (väga hea kombinatsioon, kusjuures, peab meelde jätma).

Tundub, et mul on siin rohkem sõpru kui Eestis. Reedel kutsuti mind näiteks 7sse erinevasse kohta – tasuta kontserdid ja kõik see.  Mul olid tõsised otsustamisraskused, niisiis ma pmst lihtsalt ootasin kuni kiire mööda läks ja enamuse ürituste jaoks oli juba liiga hilja… Image109#2Läksin nimelt oma Chelsea sõbra poole varjule, käisin seal duši all ja nautisin super head õhtusööki. Siis hiljem käisime ikkagi ühe sõbranna ja minu uue võõrustajaga paaril kontserdil (BAMCafe ja Puppets, tegin neile väikese Brooklyni jazzituuri :D), külastasime kuulsat Park Slope’i lesbibaari Ginger’s ja lõpuks maandusime pudeli veiniga Prospect Parki – ma olen seal pargis alati veini tahtnud juua. Reedel oli selleks ka päris paras öö, soe, ritsikad laulsid mõnusalt :D. Ma olen Prospect Park’ist hullus vaimustuses.

Hmm. Aga siis, laupäeva õhtul saabus NY-i sõber – noor kitarriäss 😉 –  Soomest – ja ma püüdsin talle ka samamoodi ööbimiskohti leida – see osutus seevastu hullult keeruliseks. Selgus, et mulle on öömaja saadaval, aga temale mitte. Hmm. Senimaani on kuidagi hakkama saanud, aga see asi on küll paras pähkel. Eino muidugi, päris absurdne on külalisi vastu võtta, kui endalgi kodu pole.

Written by Ines

October 10, 2009 at 6:32 pm

One Response

Subscribe to comments with RSS.

  1. Meeste diskrimineerimine! Seda oligi arvata…

    Aga no -kitarrimeest ei võtaks ju ise kah kostile. Hakkab järsku õhtul veel manjana-näoga kitarri plõnistama? Kes see jaksab? Juuksed on ka kindlasti mõnusalt rasvased…-siis laseb dušši all pool pudelit minu šampooni ära ja teeb peegli märjaks ja ära ei kuivata. ja nagunii jätab ta oma kolu laiali vedelema. Võibolla sööb isegi külmetuskapi tühjaks?

    Väga kahtlane keiss.

    Asjadest

    October 13, 2009 at 2:29 am


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: