All the Things… New York Jazz and More

Blog of a jazz enthusiast

Valmistun Eestisse tulekuks

with 4 comments

Need pühad

Need pühad

Pakin asju – jälle! Igatahes, ausalt öeldes pole üldse sellist tunnet, et oleks vaja Eestisse minna. Muidu küll ei läheks, kui pilet selleks kuupäevaks poleks juba ammu olemas…Üldiselt on plaanis varsti tagasi tulla – sest siin on palju rohkem teha kui Eestis. Pole veel kõike jõudnud, mida tahtnuks :D.

Naljakas oli korraldada seda, kuhu siin vahepeal asju saaks jätta – nüüdseks on küla peal laiali (3s kohas) riided, kitarr, võimendi (selle mis ma ukse eest leidsin ükskord, kole suur on, aga töötab), joogamatt, lamp. Päris keeruline oli kõikidele asjadele ajutist kodu leida – ja huvitaval kombel on suurem osa asjadest nüüd ühe sõbranna pool Soho’s. Justkui Soho oleks see koht, kus inimestel ruumi igasugu suvalist koli hoida 😀

Tasuta kohvri sain sõbranna käest – ja laadisin selle Trader Joe beef jerky’t täis – lohutuseks väikevennale – kuna iPhone’i ta seekord minu käest ei saanud… 🙂 Need on ilma lepinguta ostes ikka meeletult kallid praegu.

Lend on mul seekord Newark’ist (New Jersey), mis on üsna ebamugav – ei saa Metrocardiga kohale minna. Tellisin hoopis shuttle-busi. Lennujaam oli täitsa tühi. Ei ühtegi järjekorda. Imelik on see ärasõit praegu. Justkui oleks see täiesti lambist – sinne elu tundub kuidagi nii normaalne, et ma hästi ei tunneta, mis mul sinna Eestisse nii väga asja praegu. Aga noh, eks näis. Sugulasi tahaks näha küll, mul on üks täditütar juurde tulnud vahepeal, keda ma pole veel kunagi näinud! 😀 Põnev!

British Airwaysil on siin tasuta nett

British Airwaysil on siin tasuta nett

Written by Ines

October 14, 2009 at 11:54 am

4 Responses

Subscribe to comments with RSS.

 1. Praegult on siin väga tugev tuul. Kui sa ei kiirusta, on lehed kõigilt puudelt läinud ja alles on vaid külm ja kõle oktoober. Aga süda on kõigil soe.

  Asjadest

  October 14, 2009 at 3:06 pm

 2. Ära tule Eestisse! Tõsiselt, sa saad varsti aru, et tahad “US and A”‘sse tagasi ning ei püsi siin kaua. 🙂
  Muidugi sugulasi on tore näha.

  Priidik

  October 15, 2009 at 12:17 am

 3. Priidikul on vist mingi maailmavaateline kollaps? Paistab, et priidik on tüüpiline tarbimisühiskonna produkt, kes elab kogu oma elu POES -supermarketis, kus kõik on kaup ja tema on ostja. Priidikule pakutakse teenust. Ja tema valib milline on kvaliteetne teenus ja milline mitte. Ning loomulikult külastab priidik vaid neid poode, kus teenus on bling-bling.

  Lisaks poe-maailmale on aga olemas ka teistsugune maailm – puusepa-maailm. Puusepp on inimene, kes tegeleb loomisega. Ta kujundab maailma, kus ta elab ning leiab oma õnne -mitte teenustest mida talle ostutatakse -vaid väärtustest mida ta ISE on suutnud anda. Puusepp ei ela poes vaid töökojas, kus lõhnab höövlilaastude ja vaiguste männilaudade järele.

  Ma ei väida, et usa on halb paik tegutsemiseks, vaid et aus mees rajab oma õnne ja minapildi andmisele ja mitte saamisele.

  Asjadest

  October 15, 2009 at 2:06 am

 4. Muide see valge müts tundub nagu pisut…? Ei ole või? Punased khmerid kasutasid taolisi, aga värv oli rohekas. Kuigi ega mina ei tea muidugi…

  Asjadest

  October 15, 2009 at 4:14 am


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: